Stanice Šlágr TV (pro Slovensko je název Šláger TV) je československá lidová televize. Je první televizí, která hraje písničky, které máte rádi: lidovky, dechovky, harmoniky, trampské a osvědčené šlágry. Šlágr TV spolupracuje se spoustou hvězd. Mezi časté moderátory TV patří Petr Šiška, Petr Jančařík, Franta Uher a další. Jedná se o velmi populární TV, která dává prostor všem možným interpretům. Užívejte si live přenosy ze stanice Šlágr TV z pohodlí domova nebo kdekoliv jinde. Lepší.TV nabízí Šlágr TV živě online nebo až 7 dní zpětně po odvysílání. Hudební stanici můžete sledovat přes internet kdekoliv a kdykoliv. Třeba na mobilu, tabletu, počítači nebo televizi. Lepší.TV nabízí také kompletní archiv, neomezené nahrávání pořadů a mnoho dalších skvělých funkcí. Zapněte TV a poslouchejte Vaše oblíbené lidové písně!
Sledujte online všech 117 stanic, až 30 dní zpětně a k tomu 1304 filmů bez příplatku ve Vaši televizi, počítači a mobilu.
Navíc se k ničemu nezavazujete. Kdykoliv přestanete chtít Lepší.TV využívat, tak za ni přestanete platit.
Objednávkou služby Lepší.TV získáte online vysílání 117 televizních stanic včetně 68 HD kanálů živě nebo až 30 dní zpětně z archívu. Objevte výhody sledování televize přes internet jako neomezené nahrávání, Timeshift, pauzu a další. Užívejte si videotéku 1304 nejlepších filmů a seriálů z televize zdarma. Nenechte se omezovat zařízením a sledujte televizi kdykoliv a kdekoliv na Smart TV, počítači, mobilu i tabletu s OS Android, Windows nebo iOS. Pokud nemáte Smart TV, pořiďte si Android set-top box Lepší.TV, který lze připojit ke všem televizorům. Lepší.TV bude Vaším společníkem na cestách do zahraničí i kdekoliv jinde! Jediné, co k tomu potřebujete, je připojení k internetu!
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski