Seznam televizních stanic | Šlágr TV

Šlágr TV online

Stanice Šlágr TV (pro Slovensko je název Šláger TV) je československá lidová televize. Je první televizí, která hraje písničky, které máte rádi: lidovky, dechovky, harmoniky, trampské a osvědčené šlágry. Šlágr TV spolupracuje se spoustou hvězd. Mezi časté moderátory TV patří Petr Šiška, Petr Jančařík, Franta Uher a další. Jedná se o velmi populární TV, která dává prostor všem možným interpretům.

Užívejte si live přenosy ze stanice Šlágr TV z pohodlí domova nebo kdekoliv jinde. Lepší.TV nabízí Šlágr TV živě online nebo až 7 dní zpětně po odvysílání. Hudební stanici můžete sledovat přes internet kdekoliv a kdykoliv. Třeba na mobilu, tabletu, počítači nebo televizi. Lepší.TV nabízí také kompletní archiv, neomezené nahrávání pořadů a mnoho dalších skvělých funkcí. Zapněte TV a poslouchejte Vaše oblíbené lidové písně!
Sledujte Šlágr TV a všech 128 stanic (90 v HD) u nás online. Přetáčejte až 30 dní zpětně, sledujte 1319 filmů...
Objednávkou služby Lepší.TV získáte online vysílání 128 televizních stanic včetně 90 HD kanálů živě nebo až 100 dní zpětně z archívu. Objevte výhody sledování televize přes internet jako neomezené nahrávání, Timeshift, pauzu a další. Užívejte si videotéku 1319 nejlepších filmů a seriálů z televize zdarma. Nenechte se omezovat zařízením a sledujte televizi kdykoliv a kdekoliv na Smart TV, počítači, mobilu i tabletu s OS Android, Windows nebo iOS. Pokud nemáte Smart TV, pořiďte si Android set-top box Lepší.TV, který lze připojit ke všem televizorům. Lepší.TV bude Vaším společníkem na cestách do zahraničí i kdekoliv jinde! Jediné, co k tomu potřebujete, je připojení k internetu!
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko