Seznam televizních stanic | Prima Comedy Central

Prima Comedy Central

Program televize se zaměřuje převážně na komediální seriály jako jsou Griffinovi, Mestečko South Park, Průměrňákovi a další.
Program stanice Prima Comedy Central se zaměřuje na komediální seriály, jako například Griffinovi, Městečko South Park, Průměrňákovi nebo Taková moderní rodinka. Sází na originální humor, každodenní příběhy dle scénáře či bez něj. Lepší.TV přináší ty nejlepší a nejlegendárnější zahraniční komedie stanice Prima Comedy Central až 7 dní zpětně a s neomezenou délkou nahrávání. Můžete se dívat živě online nebo zpětně prostřednictvím televize, počítače, mobilu i tabletu. Sledování, které vás bude bavit!
Sledujte online všech 110 stanic, až 30 dní zpětně a k tomu 1340 filmů bez příplatku ve Vaši televizi, počítači a mobilu.
Navíc se k ničemu nezavazujete. Kdykoliv přestanete chtít Lepší.TV využívat, tak za ni přestanete platit.
Objednávkou služby Lepší.TV získáte online vysílání 110 televizních stanic včetně 58 HD kanálů živě nebo až 30 dní zpětně z archívu. Objevte výhody sledování televize přes internet jako neomezené nahrávání, Timeshift, pauzu a další. Užívejte si videotéku 1340 nejlepších filmů a seriálů z televize zdarma. Nenechte se omezovat zařízením a sledujte televizi kdykoliv a kdekoliv na Smart TV, počítači, mobilu i tabletu s OS Android, Windows nebo iOS. Pokud nemáte Smart TV, pořiďte si Android set-top box Lepší.TV, který lze připojit ke všem televizorům. Lepší.TV bude Vaším společníkem na cestách do zahraničí i kdekoliv jinde! Jediné, co k tomu potřebujete, je připojení k internetu!
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski