Seznam televizních stanic | Prima Comedy Central

Prima Comedy Central online

Program stanice Prima Comedy Central se zaměřuje na komediální seriály, jako například Griffinovi, Městečko South Park, Průměrňákovi nebo Taková moderní rodinka. Sází na originální humor, každodenní příběhy dle scénáře či bez něj.

Lepší.TV přináší ty nejlepší a nejlegendárnější zahraniční komedie stanice Prima Comedy Central až 7 dní zpětně a s neomezenou délkou nahrávání. Můžete se dívat živě online nebo zpětně prostřednictvím televize, počítače, mobilu i tabletu. Sledování, které vás bude bavit!
Sledujte Prima Comedy Central a všech 122 stanic (76 v HD) u nás online. Přetáčejte až 30 dní zpětně, sledujte 1422 filmů...
Objednávkou služby Lepší.TV získáte online vysílání 122 televizních stanic včetně 76 HD kanálů živě nebo až 30 dní zpětně z archívu. Objevte výhody sledování televize přes internet jako neomezené nahrávání, Timeshift, pauzu a další. Užívejte si videotéku 1422 nejlepších filmů a seriálů z televize zdarma. Nenechte se omezovat zařízením a sledujte televizi kdykoliv a kdekoliv na Smart TV, počítači, mobilu i tabletu s OS Android, Windows nebo iOS. Pokud nemáte Smart TV, pořiďte si Android set-top box Lepší.TV, který lze připojit ke všem televizorům. Lepší.TV bude Vaším společníkem na cestách do zahraničí i kdekoliv jinde! Jediné, co k tomu potřebujete, je připojení k internetu!
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko