Seriálová stanice Nova 2 ze skupiny Nova, nabízí jedinečný výběr seriálových titulů v nejširším žánrovém rozsahu. Nova 2 vysílá populární mezinárodní zábavné formáty a divácky oblíbené komediální pořady.

Sledujte televizi s 7denním archivem a nahráváním od Lepší.TV. Podívejte se na seriály, show a jiné pořady zpětně nebo online v HD kvalitě. TV archiv Lepší.TV vám nabízí stále nová videa. Objevte všechny výhody Lepší.TV, jako je nahrávání pořadů či zpětné zhlédnutí. Vybírejte z nabídky pořadů Nova 2 nebo sledujte live vysílání.
Sledujte Nova 2 a všech 130 stanic (92 v HD) u nás online. Přetáčejte až 30 dní zpětně, sledujte 1357 filmů...
Objednávkou služby Lepší.TV získáte online vysílání 130 televizních stanic včetně 92 HD kanálů živě nebo až 100 dní zpětně z archivu. Objevte výhody ze sledování televize přes internet jako je neomezené nahrávání, Timeshift, pauza a další. Užívejte si videotéku 1357 nejlepších filmů a seriálů z televize zdarma. Nenechte se omezovat zařízením a sledujte televizní programy kdykoliv a kdekoliv na Smart TV, počítači, mobilu i tabletu s OS Android, Windows nebo iOS. Pokud nemáte Smart TV, pořiďte si Android set-top box Lepší.TV, který lze připojit ke všem televizorům. Lepší.TV bude Vaším společníkem na cestách do zahraničí i kdekoliv jinde! Jediné, co k tomu potřebujete, je připojení k internetu!
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko