Videotéka HBO OD (HBO On Demand) rozšiřuje službu Lepší.TV o další filmy a seriály z produkce HBO. Je to zkrátka videotéka podobná jako HBO GO, jen je v rámci aplikace Lepší.TV. Tudíž ji máte k dispozici, ať jste kdekoliv, neboť právě Lepší.TV je dostupná ve všech značkách Smart televizí. Ve videotéce HBO OD najdete velké množství nejrůznějších filmů a kompletní seriály od prvních dílů. Tento obsah Vám nikam nezmizí, budete jej mít vždy k dispozici, jelikož není vázán televizním programem. Abyste mohli videotéku využívat, tak je potřeba si pořídit prémiový balíček HBO, který si u nás můžete předplatit. V našem prémiovém balíčku HBO najdete stanice HBO, HBO 2, HBO 3, přístup k videotéce HBO GO a hlavně videotéku HBO OD, kterou budete mít v aplikaci.
Sledujte online všech 117 stanic, až 30 dní zpětně a k tomu 1292 filmů bez příplatku ve Vaši televizi, počítači a mobilu.
Navíc se k ničemu nezavazujete. Kdykoliv přestanete chtít Lepší.TV využívat, tak za ni přestanete platit.
Objednávkou služby Lepší.TV získáte online vysílání 117 televizních stanic včetně 68 HD kanálů živě nebo až 30 dní zpětně z archívu. Objevte výhody sledování televize přes internet jako neomezené nahrávání, Timeshift, pauzu a další. Užívejte si videotéku 1292 nejlepších filmů a seriálů z televize zdarma. Nenechte se omezovat zařízením a sledujte televizi kdykoliv a kdekoliv na Smart TV, počítači, mobilu i tabletu s OS Android, Windows nebo iOS. Pokud nemáte Smart TV, pořiďte si Android set-top box Lepší.TV, který lze připojit ke všem televizorům. Lepší.TV bude Vaším společníkem na cestách do zahraničí i kdekoliv jinde! Jediné, co k tomu potřebujete, je připojení k internetu!
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski