Televize pro nejmenší diváky, cílem je děti nejen kvalitně bavit, ale učit je poznávat okolní svět a nenásilnou formou vychovávat.
CS mini je velký zábavný televizní portál pro děti. CS mini je česká televizní stanice určená dětem ve věku od 3 do 12 let. Jejím cílem je kvalitní zábava, učit děti poznávat okolní svět a vzdělávat. Programový obsah tvoří z 65 % česká a 35 % slovenská tvorba. Zbytek tvoří tvorba zahraniční. Sledujte oblíbené pohádky nejen na televizi, ale i na dalších zařízeních, jako je počítač, tablet či mobil. S Lepší.TV můžete všechny pořady stanice CS Mini přehrát živě online nebo až 7 dní zpětně. Vychutnávejte s rodinou anebo s dětmi live vysílání, a také jedinečné funkce Lepší.TV.
Sledujte online 103 stanic, až 30 dní zpětně a k tomu 1112 filmů bez příplatku ve Vaši televizi, počítači a mobilu.
Navíc se k ničemu nezavazujete. Kdykoliv přestanete chtít Lepší.TV využívat, tak za ni přestanete platit.
Objednávkou služby Lepší.TV získáte online vysílání 103 televizních stanic včetně 53 HD kanálů živě nebo až 30 dní zpětně z archívu. Objevte výhody sledování televize přes internet jako neomezené nahrávání, Timeshift, pauzu a další. Užívejte si videotéku 1112 nejlepších filmů a seriálů z televize zdarma. Nenechte se omezovat zařízením a sledujte televizi kdykoliv a kdekoliv na Smart TV, počítači, mobilu i tabletu s OS Android, Windows nebo iOS. Pokud nemáte Smart TV, pořiďte si Android set-top box Lepší.TV, který lze připojit ke všem televizorům. Lepší.TV bude Vaším společníkem na cestách do zahraničí i kdekoliv jinde! Jediné, co k tomu potřebujete, je připojení k internetu!
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski