Seznam televizních stanic | Corona Virus Info

Corona Virus Info online

Stanice Corona Virus info TV vysílá 24 hodin denně zpravodajský program o virové epidemii zvané Covid-19. Obsahuje neustále aktualizované informace o vývoji nemoci v klíčových oblastech, aktuální omezení pro občany, rady jak se postarat správě o osobní hygienu (zejména mytí rukou), rozhovory s odborníky a zpravodajství. Nebude chybět ani zkušenosti s opatřením proti epidemii Koronavirus z jiných zemí. Cílem této stanice je přinést množství zkušeností s prevencí, a také vývoj virusu COVID-19.
Sledujte Corona Virus Info a všech 119 stanic (69 v HD) u nás online. Přetáčejte až 30 dní zpětně, sledujte 1431 filmů...
Objednávkou služby Lepší.TV získáte online vysílání 119 televizních stanic včetně 69 HD kanálů živě nebo až 30 dní zpětně z archívu. Objevte výhody sledování televize přes internet jako neomezené nahrávání, Timeshift, pauzu a další. Užívejte si videotéku 1431 nejlepších filmů a seriálů z televize zdarma. Nenechte se omezovat zařízením a sledujte televizi kdykoliv a kdekoliv na Smart TV, počítači, mobilu i tabletu s OS Android, Windows nebo iOS. Pokud nemáte Smart TV, pořiďte si Android set-top box Lepší.TV, který lze připojit ke všem televizorům. Lepší.TV bude Vaším společníkem na cestách do zahraničí i kdekoliv jinde! Jediné, co k tomu potřebujete, je připojení k internetu!
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski