Hudební videoklipy - přes den aktuální domácí i zahraniční populární hudba, večer starší písně.
Óčko je první česká hudební televizní stanice, která vysílá hudební videoklipy. Přes den se zaměřuje na aktuální domácí i zahraniční populární hudbu a večer na starší písně a hity. Součástí vysílání jsou také přímé přenosy či záznamy koncertů a hitparády. Především Óčko Chart patří mezi nejoblíbenější hitparádu. Televize Óčko také každoročně vyhlašuje výroční Hudební ceny Óčka. Lepší.TV nabízí stanici Óčko online živě nebo až 7 dní zpětně po odvysílání. Sledujte nejnovější hudební klipy live nebo zhlédněte kompletní archiv Lepší.TV. Využijte k poslechu hudby mobilní telefon, počítač, tablet či televizi. Ke sledování videoklipů a poslouchání stylové hudby Vám stačí pouze internetové připojení a aplikace Lepší.TV. Nalaďte se na tu správnou taneční vlnu.
Sledujte online všech 110 stanic, až 30 dní zpětně a k tomu 1340 filmů bez příplatku ve Vaši televizi, počítači a mobilu.
Navíc se k ničemu nezavazujete. Kdykoliv přestanete chtít Lepší.TV využívat, tak za ni přestanete platit.
Objednávkou služby Lepší.TV získáte online vysílání 110 televizních stanic včetně 58 HD kanálů živě nebo až 30 dní zpětně z archívu. Objevte výhody sledování televize přes internet jako neomezené nahrávání, Timeshift, pauzu a další. Užívejte si videotéku 1340 nejlepších filmů a seriálů z televize zdarma. Nenechte se omezovat zařízením a sledujte televizi kdykoliv a kdekoliv na Smart TV, počítači, mobilu i tabletu s OS Android, Windows nebo iOS. Pokud nemáte Smart TV, pořiďte si Android set-top box Lepší.TV, který lze připojit ke všem televizorům. Lepší.TV bude Vaším společníkem na cestách do zahraničí i kdekoliv jinde! Jediné, co k tomu potřebujete, je připojení k internetu!
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski