Největší hity od 60. do 90. let. Zahlédnout můžete také novější skladby nebo řadu dalších pořadů, které s hudbou souvisí.
ÓČKO STAR je hudební stanice s aktuálním obsahem zaměřeným na největší hudební hity a hvězdy od 80. let do současnosti. Nabízí divákům největší hvězdy světové i domácí pop scény, jejich slavné hity i současnou tvorbu. Lepší.TV poskytuje živé vysílání Óčko Star. Sledujte online vysílání Óčko Star live nebo 1 den zpětně. Nalaďte se na taneční vlnu již při prvním videoklipu. Pusťte si své oblíbené videoklipy živě online nebo zpětně na mobilu, tabletu, počítači či televizi. Využijte také spoustu moderních a jedinečných funkcí, jako je pauza, stopování pořadů, přetáčení a jiné. S Lepší.TV Vám žádná hudební novinka již neuteče.
Sledujte online všech 110 stanic, až 30 dní zpětně a k tomu 1340 filmů bez příplatku ve Vaši televizi, počítači a mobilu.
Navíc se k ničemu nezavazujete. Kdykoliv přestanete chtít Lepší.TV využívat, tak za ni přestanete platit.
Objednávkou služby Lepší.TV získáte online vysílání 110 televizních stanic včetně 58 HD kanálů živě nebo až 30 dní zpětně z archívu. Objevte výhody sledování televize přes internet jako neomezené nahrávání, Timeshift, pauzu a další. Užívejte si videotéku 1340 nejlepších filmů a seriálů z televize zdarma. Nenechte se omezovat zařízením a sledujte televizi kdykoliv a kdekoliv na Smart TV, počítači, mobilu i tabletu s OS Android, Windows nebo iOS. Pokud nemáte Smart TV, pořiďte si Android set-top box Lepší.TV, který lze připojit ke všem televizorům. Lepší.TV bude Vaším společníkem na cestách do zahraničí i kdekoliv jinde! Jediné, co k tomu potřebujete, je připojení k internetu!
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski