Na přehlídku nejlepších festivalových snímků nemusíte chodit do kin, stačí, když si pustíte stanici Be2Can HD na Lepší.TV. Filmové snímky vycházejí z festivalu Be2Can, který sdružuje oceněné nejprestižnější filmové festivaly světa. Např. z Benátek, Berlína, Cannes, Toronta a dalších. Přes televizi přes internet Lepší.TV můžete sledovat nejen stanici Be2Can v HD, ale i další její příbuzné prémiové stanice, jako je Film Europe nebo Československo HD. Pořady těchto a i dalších stanic si můžete pouštět až 7 dní zpětně, neomezeně nahrávat v HD kvalitě a hlavně nosit všude se sebou!
Sledujte online všech 117 stanic, až 30 dní zpětně a k tomu 1286 filmů bez příplatku ve Vaši televizi, počítači a mobilu.
Navíc se k ničemu nezavazujete. Kdykoliv přestanete chtít Lepší.TV využívat, tak za ni přestanete platit.
Objednávkou služby Lepší.TV získáte online vysílání 117 televizních stanic včetně 67 HD kanálů živě nebo až 30 dní zpětně z archívu. Objevte výhody sledování televize přes internet jako neomezené nahrávání, Timeshift, pauzu a další. Užívejte si videotéku 1286 nejlepších filmů a seriálů z televize zdarma. Nenechte se omezovat zařízením a sledujte televizi kdykoliv a kdekoliv na Smart TV, počítači, mobilu i tabletu s OS Android, Windows nebo iOS. Pokud nemáte Smart TV, pořiďte si Android set-top box Lepší.TV, který lze připojit ke všem televizorům. Lepší.TV bude Vaším společníkem na cestách do zahraničí i kdekoliv jinde! Jediné, co k tomu potřebujete, je připojení k internetu!
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski