Sledovat Świętość w codzienności - św. Joanna Beretta Molla online

Sledujte Świętość w codzienności - św. Joanna Beretta Molla online. Lepší.TV vám přináší nejčerstvější kauzy, zpravodajství či publicistické pořady online, kdykoliv máte čas. Předplaťte si Lepší.TV a získejte vysílání 114 TV stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Objevte svět Lepší.TV již od 189 Kč měsíčně!
Świętość w codzienności - św. Joanna Beretta Molla
  Sledovat Świętość w codzienności - św. Joanna Beretta Molla online
Žánr:
Náboženství
Popis:
Gdy czwarte dziecko pod sercem Joanny miało 2 miesiące, lekarz odkrył w jej łonie złośliwy guz - włókniak. By ratować jej życie lekarze musieliby usunąć macicę i rozwijające się w niej życie. Joanna, która miała wtedy 39 lat, stanowczo oświadczyła, że leczeniem siebie zajmie się po urodzeniu dziecka. Była chirurgiem i pediatrą, zatem zdawała sobie sprawę, że tylko jedno życie jest możliwe do uratowania. Do ostatnich swoich dni towarzyszyła trójce małych dzieci i mężowi z wielką pogodą ducha. Wybrała życie. Wkrótce po urodzeniu dziecka odeszła do Pana po wieczną nagrodę. Dzisiaj z nieba dodaje odwagi tym matkom, które przeżywają trudności w czasie oczekiwania na urodzenie dziecka.

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski