Sledovat Vědmy radí online

Přehrajte si Vědmy radí online nebo si vyberte z desítek zábavných pořadů. Uvolněte se u talkshow, sledujte zprávy ze světa celebrit nebo další televizní pořady. Předplaťte si službu Lepší.TV za zvýhodněnou cenu 189 Kč a užívejte si živé online vysílání 82 TV stanic se skvělými funkcemi jako nahrávání nebo zpětné zhlédnutí. Videotéka s 500 tituly v ceně!
  Sledovat Vědmy radí online
Žánr:
volný čas
Popis:
Nejvěhlasnější vědmy nabízí radu a pomoc v živém televizním vysílání! Nevíte si rady a jste zoufalí? Opakují se Vám stále stejné životní situace? Chcete řešit příčiny a ne následky? Myslíte si na někoho, ale nevíte zda je ten pravý? Nevíte který z kolegů v práci na Vás donáší? Chcete poznat duchovní příčinu Vašich potíží? Nebo chcete jen prodat nemovitost? Zavolejte nám: 906 700 600 volání na linku Vědmy radí stojí pouhých 70Kč/min. a hned budete mít ve svých otázkách jasno. Nemusíte si nic domlouvat, čekat a nikam jezdit. Pomůžeme Vám po telefonu právě tam kde nyní jste. Netrapte se už! Jsme tu pro Vás non-stop i mimo vysílání. Rovněž pokud chcete volat diskrétně, ne do studia a na obrazovku, můžete využít našich zkušených vědem na lince 2. Nevíte si rady - zavolejte na infolinku 226 200 333
Sledujte na:
RELAX KinoSvět

Seznam epizod

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.