Tři pitomci

Sledovat
Tři pitomci
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o pořadu

Za povedenou groteskou nechvalně známých Tří panáků spočívá hlubší a dramatičtější příběh, který napsal sám život. Muži se nám poprvé představují v době, kdy začínají účinkovat v estrádách a těžko vycházejí s penězi. Záhy však zdolají hradby Hollywoodu a léta dřiny jsou rázem zúročena. Přestože jejich cestu ke slávě ztěžují vzájemné rozbroje i zdravotní problémy, triu se nakonec podaří přežít a stávají se z nich legendy, které miluje celá Amerika.

Žánr: Komedie, Drama, Životopisný
Režie: James Frawley
Hrají a postavy: Paul Ben-Victor (Moe Howard), Evan Handler (Larry Fine), John Kassir (Shemp Howard), Michael Chiklis (Jerome 'Curly' Howard), Rachael Blakeová (Helen Howard), Anna Lise Phillipsová (Mabel Fine)
Scénář: Michael Fleming, Janet Roach, Kirk Ellis
Země: USA
Rok výroby: 2000
Hodnocení: 71 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko