Sledovat Showgirls online

Přehrajte si Showgirls online nebo si vyberte z desítek zábavných pořadů. Uvolněte se u talkshow, sledujte zprávy ze světa celebrit nebo další televizní pořady. Předplaťte si službu Lepší.TV za zvýhodněnou cenu 189 Kč a užívejte si živé online vysílání 103 TV stanic se skvělými funkcemi jako nahrávání nebo zpětné zhlédnutí. Videotéka s 1134 tituly v ceně!
Sleduj online drama, pro dospělé, hudba & umění Showgirls na !
  Trailer k pořadu Showgirls   Sledovat Showgirls online
Žánr:
drama, pro dospělé, hudba & umění
Režie:
Paul Verhoeven
Hrají a postavy:
Elizabeth Berkleyová (Nomi Maloneová), Kyle MacLachlan (Zack Carey), Gina Gershonová (Cristal Connorsová), Glenn Plummer (James Smith), Robert Davi (Al Torres), Alan Rachins (Tony Moss)
Země:
USA, Francie
Rok výroby:
1995
Popis:
Nechejte své předsudky doma.

Neodolatelná síla a ukrývaná nebezpečí lidské sexuality nejsou nikde tak evidentní jako za blýskavou fasádou Las Vegas. Erotický film Showgirls představuje "světovou metropoli hazardu, hříchu a vášně" prostřednictvím temných zákoutí jeho známých nočních klubů a vzrušujících vystoupení na tanečních molech. Je to svět vášní, moci a individuálních rozhodnutí, v němž má všechno - a všichni -svou cenu.
Hodnocení:
49 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski