Sledovat Sędzia Judy online

Přehrajte si Sędzia Judy online nebo si vyberte z desítek zábavných pořadů. Uvolněte se u talkshow, sledujte zprávy ze světa celebrit nebo další televizní pořady. Předplaťte si službu Lepší.TV za zvýhodněnou cenu 189 Kč a užívejte si živé online vysílání 119 TV stanic se skvělými funkcemi jako nahrávání nebo zpětné zhlédnutí. Videotéka s 1444 tituly v ceně!
Sędzia Judy
  Sledovat Sędzia Judy online
Žánr:
Krimi, Reality TV
Režie:
Joseph Carolei, Randy Douthit, Jerry Kupcinet, Martin Pasetta
Hrají a postavy:
Judge Judy Sheindlinová (Cady Huffman - Judge / ...), Petri Hawkins-Byrd (Ray Phillips - Bailiff / ...), Jerry Bishop (hlasatel), T.J. Myers (Plaintiff), Dusty Lane (svědek), Kevin Marshall Brady (host na párty)
Země:
USA
Rok výroby:
1996
Popis:
Soudkyně Judy je známa svým otevřeným, nesmlouvavým a racionálním chováním v soudní síni. Za jejímy vtipnými replikami a zábavným zevnějškem se skrývá schopnost vyřešit spory a dostat se přímo k jádru věci. To jí umožňuje poskytnout důležité rady a životní směr těm, kteří ztratili kontrolu nad svým životem. Pomáhá zacelit rány postiženým rodinám a obětem nespravedlnosti.
Hodnocení:
60 %
Sledujte na:
TV4 TV4 Archív a všechna videa pořadů televize TV4 online

Seznam epizod

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko