Sledovat Sędzia Judy online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Sędzia Judy
  Sledovat 1591 filmů a 124 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Krimi, Reality TV
Režie:
Joseph Carolei, Randy Douthit, Jerry Kupcinet, Martin Pasetta
Hrají a postavy:
Judge Judy Sheindlinová (Cady Huffman - Judge / ...), Petri Hawkins-Byrd (Ray Phillips - Bailiff / ...), Jerry Bishop (hlasatel), T.J. Myers (Plaintiff), Dusty Lane (svědek), Kevin Marshall Brady (host na párty)
Scénář:
Sandi Spreckman, Kaye Switzer
Země:
USA
Rok výroby:
1996
Popis:
Soudkyně Judy je známa svým otevřeným, nesmlouvavým a racionálním chováním v soudní síni. Za jejímy vtipnými replikami a zábavným zevnějškem se skrývá schopnost vyřešit spory a dostat se přímo k jádru věci. To jí umožňuje poskytnout důležité rady a životní směr těm, kteří ztratili kontrolu nad svým životem. Pomáhá zacelit rány postiženým rodinám a obětem nespravedlnosti.
Hodnocení:
60 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko