Sledovat Sabrina online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sabrina
  Trailer k pořadu Sabrina   Sledovat 1460 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Komedie, Romantický
Režie:
Sydney Pollack
Hrají a postavy:
Harrison Ford (Linus Larrabee), Julia Ormondová (Sabrina Fairchildová), Greg Kinnear (David Larrabee), Nancy Marchandová (Maude Larrabeeová), John Wood (Fairchild), Richard Crenna (Patrick Tyson)
Země:
Německo, USA
Rok výroby:
1995
Popis:
Moderní pohádka o Popelce a lásce, která přišla ve správný okamžik.

Sabrina je dcerou šoféra miliardářské rodiny, která se vášnivě zamilovala do jejich syna Davida. Ten však o chudobné děvče ani pohledem nezavadí. A tak zklamaná Sabrina odchádzí do Paříže, kde se ze škaredého káčátka promění v půvabnou, sebavědomou mladou dámu. Po triumfálním návratu domů se jí podaří očarovat nejen Davida, ale i jeho bratra Linusa. Vznikne tak nečakaný milostný trojuhelník a tentokrát si může vybírat Sabrina...
Hodnocení:
64 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski