Sledovat Pláž online

Přehrajte si Pláž online nebo si vyberte z desítek zábavných pořadů. Uvolněte se u talkshow, sledujte zprávy ze světa celebrit nebo další televizní pořady. Předplaťte si službu Lepší.TV za zvýhodněnou cenu 189 Kč a užívejte si živé online vysílání 107 TV stanic se skvělými funkcemi jako nahrávání nebo zpětné zhlédnutí. Videotéka s 1128 tituly v ceně!
Pláž
  Trailer k pořadu Pláž   Sledovat Pláž online
Žánr:
Dobrodružný, Drama, Thriller
Režie:
Danny Boyle
Hrají a postavy:
Leonardo DiCaprio (Richard), Daniel York (Hustler), Patcharawan Patarakijjanon (Hotelový recepční), Virginie Ledoyenová (Françoise), Guillaume Canet (Étienne), Robert Carlyle (Daffy)
Země:
USA
Rok výroby:
2000
Popis:
Opravdový ráj se může změnit v opravdové peklo!

Být mladý, mít možnost cestovat po světě a užívat si života, to je něco! S příslibem dobrodružství přijíždí do Thajska mladý americký batůžkář Richard. Cestování, jak tvrdí, je hledání zážitků, hledání něčeho nového, zvláštního. V levném hotelu v Bangkoku se Richard seznamuje s mladým francouzským párem - Etiennem a Francoise. Ve stejném hotelu se setkává s pomateným, drogami poznamenaným Daffym, který vypráví Richardovi nepravděpodobný příběh o tajném ostrově, ráji na Zemi s nádhernou pláží neposkvrněnou nájezdy turistů. Druhý den nachází Richard na dveřích připíchnutý cár papíru, kde je Daffym ručně namalovaná mapa tajemného ostrova...
Hodnocení:
66 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 107 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski