Sledovat Piti, piti, pá online

Přehrajte si Piti, piti, pá online nebo si vyberte z desítek zábavných pořadů. Uvolněte se u talkshow, sledujte zprávy ze světa celebrit nebo další televizní pořady. Předplaťte si službu Lepší.TV za zvýhodněnou cenu 189 Kč a užívejte si živé online vysílání 103 TV stanic se skvělými funkcemi jako nahrávání nebo zpětné zhlédnutí. Videotéka s 1154 tituly v ceně!
Sleduj online komedie Piti, piti, pá na !
  Trailer k pořadu Piti, piti, pá   Sledovat Piti, piti, pá online
Žánr:
komedie
Režie:
Serge Korber
Hrají a postavy:
Louis de Funes (Evan Evans), Noëlle Adamová (Françoise), Olivier De Funes (Philippe Evans), Paul Préboist (ředitel), Puck Adamsová (Lina), Franco Fabrizi (Françoise's Boyfriend)
Země:
Francie, Itálie
Rok výroby:
1970
Popis:
Tuhle taneční show vede sám Funes!

Dívčí taneční skupina pod vedením slavného manažera a choreografa Evanse slaví úspěchy po celém světě. Uhlídat tento rej krasavic je pro Evanse úkol vskutku heroický. Snad proto u něj platí cosi o tom, že účel světí prostředky. Musí totiž udržet nejen profesionální kázeň, ale především i kázeň morální. Muži, to znamená vztah - sex - manželství - sňatek - dítě, nebo cokoliv z toho, což pro dívku znamená konec kariéry, pro Evanse hledání nové tanečnice a pro soubor narušení disciplíny.
O to větší zděšení zavládne, když ve svém pokoji, uprostřed úspěšného turné, nalezne nemluvně. Je třeba zachovat chladnou hlavu, klid před děvčaty a především svou autoritu.
Hodnocení:
66 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski