Sledovat Kino relaks online

Přehrajte si Kino relaks online nebo si vyberte z desítek zábavných pořadů. Uvolněte se u talkshow, sledujte zprávy ze světa celebrit nebo další televizní pořady. Předplaťte si službu Lepší.TV za zvýhodněnou cenu 189 Kč a užívejte si živé online vysílání 114 TV stanic se skvělými funkcemi jako nahrávání nebo zpětné zhlédnutí. Videotéka s 1323 tituly v ceně!
Kino relaks
  Trailer k pořadu Kino relaks   Sledovat Kino relaks online
Žánr:
Drama, Komedie, Romantický
Režie:
Forest Whitaker
Hrají a postavy:
Sandra Bullocková (Birdee Pruittová), Harry Connick Jr. (Justin Matisse), Gena Rowlandsová (Ramona Calvertová), Mae Whitmanová (Bernice Pruittová), Michael Paré (Bill Pruitt), Cameron Finley (Travis)
Země:
USA
Rok výroby:
1998
Popis:
Někdy je potřebné dostat v životě

Birdee se přímo v televizní show dozví, že ji manžel Bill podvádí s její nejlepší přítelkyní. Okamžitě se odstěhuje s osmiletou dcerkou Bernice z Chicaga ke své matce do rodného městečka v Texasu. Kdysi tu byla místní královnou krásy, dnes se sem vrací jako žena, která neuspěla v manželství a která vlastně nic neumí. S pomocí své matky nachází novou rovnováhu a díky setkání se starým přítelem Justinem i novu perspektivu do budoucnosti.
Hodnocení:
61 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski