Sledovat Hostel 3 online

Přehrajte si Hostel 3 online nebo si vyberte z desítek zábavných pořadů. Uvolněte se u talkshow, sledujte zprávy ze světa celebrit nebo další televizní pořady. Předplaťte si službu Lepší.TV za zvýhodněnou cenu 189 Kč a užívejte si živé online vysílání 114 TV stanic se skvělými funkcemi jako nahrávání nebo zpětné zhlédnutí. Videotéka s 1323 tituly v ceně!
Hostel 3
  Trailer k pořadu Hostel 3   Sledovat Hostel 3 online
Žánr:
Horor, Mysteriózní, Thriller
Režie:
Scott Spiegel
Hrají a postavy:
Kip Pardue (Carter McMullen), Brian Hallisay (Scott), John Hensley (Justin), Sarah Habel (Kendra), Chris Coy (Travis), Skyler Stone (Mike Malloy)
Země:
USA
Rok výroby:
2011
Popis:
Myslíš, že máš štěstí?

Vysoké sázky dostávají nový zlověstný rozměr ve třetím pokračování hororové série Hostel. Čtyři přátelé na rozlučce se svobodou v Las Vegas neodolají svodům dvou placených společnic a vydávají se na soukromou party daleko od centra. V cíli ale s hrůzou zjišťují, že se ocitli na místě, kde členové elitního klubu hostí nejsadističtější show ve městě, a z nich jsou oběti perverzní hry plné mučení.
Hodnocení:
46 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski