Sledovat
Bláznivá dovolená
online

Bláznivá dovolená
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 133 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o pořadu

Co se pokazí tentokrát?
Rusty Griswold létá jako pilot u nízkonákladové společnosti a není moc doma. Rozhodne se, že to manželce Debbie a oběma synům vynahradí. Naplánuje výlet do zábavního parku Walley World, kam kdysi jezdíval se svými rodiči. Rodina z toho moc nadšená není, ale Rusty už najal podivné SUV albánské výroby. Griswoldovi se tedy vydávají na výlet napříč celou Amerikou a je jasné, že trasa delší než 4 tisíce kilometrů jednoduchá nebude. U Griswoldů je téměř jisté, že rozvrh cesty začne mít postupně velké trhliny. Rusty totiž po svém otci podědil schopnost naplánovat rodinnou dovolenou takovým způsobem, který vedle bitky fotbalových fanoušků vypadá jako pohodová procházka na nedělní odpoledne. Není proto překvapením, že Rusty během strastiplné cesty do zábavního parku bude na každém kroku dostávat od života pořádné kopance.

Žánr: Komedie, Dobrodružný
Hrají a postavy: Ed Helms (Rusty Griswold), Christina Applegateová (Debbie Griswold), Skyler Gisondo (James Griswold), Steele Stebbins (Kevin Griswold), Chris Hemsworth (Stone Crandall), Leslie Mannová (Audrey Crandall)
Země: USA
Rok výroby: 2015
Hodnocení: 61 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko