Sledovat Zakochana Jedynka online

Přehrajte si Zakochana Jedynka online. Sledujte ihned po odvysílání kompletní záznamy sportovních zápasů i z prémiových TV stanic. Nebo byste si raději užívali sport naživo? Pak si objednejte Lepší.TV s nabídkou 114 TV stanic a řadou skvělých funkcí jako je nahrávání, zpětné zhlédnutí nebo přetáčení. Fanděte s Lepší.TV již od 189 Kč měsíčně!
Zakochana Jedynka
  Sledovat Zakochana Jedynka online
Žánr:
Komedie, Romantický
Režie:
David Mackay
Hrají a postavy:
Taylor Coleová (Mina Jones), Andrew W. Walker (Clay Hart), Alley Millsová (Tallulah Jones), Marcus Rosner (Reed), Robert Moloney (Deacon), Jenn Griffinová (Grace)
Země:
USA
Rok výroby:
2016
Popis:
Úspěšná zaměstnankyně velké korporace Mina Jonesová je vyslána do malého městečka, aby obnovila obyčejnou místní restauraci. Zdálo by se, že pro Minu půjde o zadání jako každé jiné, neboť provádět radikální změny je součástí její práce. Ale tato role je pro ni skutečnou výzvou, protože se jedná o Minino rodné město a oblíbená místní restaurace je nyní ve vlastnictví Claye Harta, její staré středoškolské lásky. Tento návrat do minulosti může mít obrovský vliv na Mininu budoucnost, protože stará láska opravdu nerezaví...
Hodnocení:
63 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski