Sledovat Ucieczka do zwyciestwa online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Ucieczka do zwyciestwa
  Trailer k pořadu Ucieczka do zwyciestwa   Sledovat 1292 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Drama
Režie:
John Huston
Hrají a postavy:
Sylvester Stallone (Robert Hatch), Michael Caine (Capt. John Colby), Pelé (Cpl. Luis Fernandez, Allied soccer player), Bobby Moore (Terry Brady, Allied Soccer Player), Osvaldo Ardiles (Carlos Rey, Allied Soccer Player), Paul Van Himst (Michel Fileu)
Země:
USA
Rok výroby:
1981
Popis:
V tomto sportovním snímku z prostředí zajateckého tábora se setkáváme s celou plejádou hvězd.

V dnes už klasickém snímku režiséra Johna Hustona se ocitáme v zajateckém táboře pro spojenecké vojáky. Ti si krátí volný čas hraním kopané, čehož si všimne německý důstojník baron Karl von Steiner. Rovněž tak postřehne i přítomnost Johna Colbyho, bývalého ligového hráče. A protože i Steiner hrál před válkou fotbal, dohodne mezi týmem zajatců a německých vojáků přátelský zápas. Pro zajaté vojáky je fotbalové utkání jednou z nejlepších příležitostí k útěku. V tomto sportovním snímku z roku 1981 se setkáváme s celou plejádou filmových a fotbalových hvězd. Hrají zde Michael Caine, Silvester Stallone či Max von Sydov, sportovce pak zastupují například brazilská hvězda Pelé, Angličan Bobby Moore, holandská legenda Paul van Himst, či francouzský hráč Amidon.
Hodnocení:
67 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski