Sledovat Stupně poražených online

Přehrajte si Stupně poražených online. Sledujte ihned po odvysílání kompletní záznamy sportovních zápasů i z prémiových TV stanic. Nebo byste si raději užívali sport naživo? Pak si objednejte Lepší.TV s nabídkou 103 TV stanic a řadou skvělých funkcí jako je nahrávání, zpětné zhlédnutí nebo přetáčení. Fanděte s Lepší.TV již od 189 Kč měsíčně!
Sleduj online drama Stupně poražených na !
  Sledovat Stupně poražených online
Žánr:
drama
Režie:
Julius Matula
Hrají a postavy:
Jitka Asterová (Stanková), Jan Bártu (Vondrácek), Dana Bartúnková (Lillina přítelkyně Marta), Yvetta Blanarovičová (Janecková), Helga Čočková (teta Urbanová), Karel Greif (Balvín)
Země:
Československo
Rok výroby:
1988
Popis:
Vrcholový sport byl i v komunistické éře ostře sledovaný, funkcionářům samozřejmě vadilo, že družstvo pětibojařů neuspělo na mistrovství světa. Jenže opatření, která měla zajistit nápravu, se ocitla v soukolí zákulisních machinací, které zpětně působily na samotné sportovce, na jejich vytrvalost i rodinné zázemí. Snímek má sice kritické ambice a chce poodhalovat ledasco z toho, co mělo zůstat skryto před zraky veřejnosti, avšak pohled je to dosti toporný a schematický, realizačně nepříliš přesvědčivý.
Hodnocení:
55 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski