Sledovat Plan gry online

Přehrajte si Plan gry online. Sledujte ihned po odvysílání kompletní záznamy sportovních zápasů i z prémiových TV stanic. Nebo byste si raději užívali sport naživo? Pak si objednejte Lepší.TV s nabídkou 103 TV stanic a řadou skvělých funkcí jako je nahrávání, zpětné zhlédnutí nebo přetáčení. Fanděte s Lepší.TV již od 189 Kč měsíčně!
Sleduj online Komedie, Rodinný Plan gry na !
  Trailer k pořadu Plan gry   Sledovat Plan gry online
Žánr:
Komedie, Rodinný
Režie:
Andy Fickman
Hrají a postavy:
The Rock (Joe Kingman), Madison Pettisová (Peyton Kellyová), Kyra Sedgwicková (Stella Pecková), Roselyn Sanchezová (Monique Vasquezová), Morris Chestnut (Travis Sanders), Hayes MacArthur (Kyle Cooper)
Země:
USA
Rok výroby:
2007
Popis:
Komedie s The Rockem o hvězdě amerického fotbalu, který si užívá slávy a života . . . dokud mu malá holčička neřekne "Aho, tati." V amerických kinech vydělal film 90 milionů dolarů. Joe Kingman žil úplně normální život hvězdného hráče amerického fotbalu - ženy šílí po jeho vypracovaném těle, užívá si obrovské peníze i celosvětovou slávu a má skvělý plán - vyhrát šampionát. Prostě život, jak má být. V zástupu Joeových obdivovatelek se objeví i sedmiletá dívenka Peyton, která mu převrátí jeho až doteď "poklidný" život fotbalové star narouby. Zaklepe mu na dveře a místo žádosti o autogram ze sebe vysype prosté: "Ahoj tati".
Hodnocení:
63 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski