Sledovat Najlepsi z najlepszych online

Přehrajte si Najlepsi z najlepszych online. Sledujte ihned po odvysílání kompletní záznamy sportovních zápasů i z prémiových TV stanic. Nebo byste si raději užívali sport naživo? Pak si objednejte Lepší.TV s nabídkou 114 TV stanic a řadou skvělých funkcí jako je nahrávání, zpětné zhlédnutí nebo přetáčení. Fanděte s Lepší.TV již od 189 Kč měsíčně!
Najlepsi z najlepszych
  Trailer k pořadu Najlepsi z najlepszych   Sledovat Najlepsi z najlepszych online
Žánr:
Akční
Režie:
Louis-Pascal Couvelaire
Hrají a postavy:
Sagamore Stévenin (Michel Vaillant), Peter Youngblood Hills (Steve Warson), Jean-Pierre Cassel (Henri Vaillant), Diane Krugerová (Julie Wood), Béatrice Ageninová (Élisabeth Vaillantová), Lisa Barbusciaová (Ruth Wongová)
Země:
Francie
Rok výroby:
2003
Popis:
Rychlá závodní auta, rivalita, přátelství, láska.

Světové okruhy s tribunami křičících fanoušků, adrenalinové jízdy po dálnicích, závody na sněhu a ledu mezi vrcholky zasněžených Alp, překrásné ženy - nejen v publiku, ale i za volantem ... to je život automobilových šampiónů. Závodník Michel Vaillant je obdivovaným hrdinou, téměř vždy vyhrává. Proti rodině Vaillantových se ale spiknou rivalové z konkurenční "stáje" a rozhodnou se vyřadit je z prestižního závodu Le Mans. Mezi těmi nejlepšími rozhoduje o vítězství nebo prohře často jen souhra náhod. A náhodě se přece dá trochu pomoc i ... Během rozhodujícího závodu musí Michell Vaillant zachránit svou rodinu, lásku i život.
Hodnocení:
55 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski