Sledovat Klapzubova jedenáctka online

Přehrajte si Klapzubova jedenáctka online. Sledujte ihned po odvysílání kompletní záznamy sportovních zápasů i z prémiových TV stanic. Nebo byste si raději užívali sport naživo? Pak si objednejte Lepší.TV s nabídkou 96 TV stanic a řadou skvělých funkcí jako je nahrávání, zpětné zhlédnutí nebo přetáčení. Fanděte s Lepší.TV již od 189 Kč měsíčně!
Sleduj online komedie Klapzubova jedenáctka na !
  Trailer k pořadu Klapzubova jedenáctka   Sledovat Klapzubova jedenáctka online
Žánr:
komedie
Režie:
Ladislav Brom
Hrají a postavy:
Theodor Pištěk (Kryštof Klapzuba), Antonie Nedošinská (Kamilka Klapzubová), Jan Sebor (Pepík Klapzuba), Hana Vítová (Eva Bínová), Jiří Steimar (podnikatel Bína), Willi Pfeiffer (Dostal)
Země:
Československo
Rok výroby:
1938
Popis:
Jedenáct bratrů jako neporazitelné fotbalové mužstvo ve filmové adaptaci slavné literární předlohy Eduarda Basse.

Z jedenácti nadaných synů postavil otec Klapzuba fotbalové mužstvo. Chlapci pilně trénují a záhy se objevují první úspěchy. Ale amatérský fotbal není schopen silnou partu uživit a Klapzubáci se rozcházejí do různých mužstev. Blíží se však Evropský pohár a národní mužstvo se topí v problémech. Jedinou nadějí na záchranu je dát slavnou jedenáctku zase dohromady.
Hodnocení:
61 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.