Sledovat Jackass: Bezwstydny dziadek online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Jackass: Bezwstydny dziadek
  Trailer k pořadu Jackass: Bezwstydny dziadek   Sledovat 1443 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Dokument, Komedie
Režie:
Jeff Tremaine
Hrají a postavy:
Johnny Knoxville (Irving Zisman), Jackson Nicoll (Billy), Zia Harris (Chuck), Georgina Catesová (Kimmie), Kamber Hejlik (doktor), Jill Kill (Pageant Reporter)
Země:
USA
Rok výroby:
2013
Popis:
Johnny Knoxville si zopakoval roli 86letého Irvinga Zismana v příběhu mrzutého starce, který náhle získává na starost svého osmiletého vnuka Billyho. Generačně různé, ale co do lumpáren vyrovnané duo se brzy spřátelí a vyráží na cestu napříč Spojenými státy. Na cestu plnou rošťáren a legrácek ve stylu skryté kamery, kterým vystavuje skutečné lidi. Neskutečně šokující, ale reálné situace v neskutečně skutečné komedii.
Hodnocení:
64 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski