Sledovat Goldenfighter kickbox mistrovství, Řecko vs. Čína, Athény, Řecko, 24.03.2019 online

Přehrajte si Goldenfighter kickbox mistrovství, Řecko vs. Čína, Athény, Řecko, 24.03.2019 online. Sledujte ihned po odvysílání kompletní záznamy sportovních zápasů i z prémiových TV stanic. Nebo byste si raději užívali sport naživo? Pak si objednejte Lepší.TV s nabídkou 107 TV stanic a řadou skvělých funkcí jako je nahrávání, zpětné zhlédnutí nebo přetáčení. Fanděte s Lepší.TV již od 189 Kč měsíčně!
Goldenfighter kickbox mistrovství, Řecko vs. Čína, Athény, Řecko, 24.03.2019
  Sledovat Goldenfighter kickbox mistrovství, Řecko vs. Čína, Athény, Řecko, 24.03.2019 online
Žánr:
kick boxing
Popis:
GOLDEN FIGHTER Řecko vs. Čína se koná 24. března v Aténách v Řecku. Představí se 10 nejlepších řeckých bojovníků proti 10 čínských bojovníků z WLF, nejlepšíjo čínského týmu. Mezi řeckými bojovníky se vyskytují jména jako Giannis Boukis - mistr světa WKU, WLF, Giannis Sofokleous - mistr světa WAKO, WKU, ISKA, WPKA, Fani Peloumpi, mistr světa WMC a mnoho dalších skvělých bojovníků. Rovněž bude boj o 1PRO světový titul v boxu WBO mezi Linardatou Christina - Dominikánská republika, Řecko vs. TBA. Bojové karty budou představovat tituly WLF, ISKA, WKU.
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 107 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski