Sledovat Fighter online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Fighter
  Trailer k pořadu Fighter   Sledovat 1292 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Životopisný, Drama, Sport
Režie:
David O. Russell
Hrají a postavy:
Mark Wahlberg ('Irish' Mickey Ward), Christian Bale (Dickie Eklund), Amy Adamsová (Charlene), Robert Wahlberg (vězeňská stráž), Melissa Leová (Alice), Jack McGee (George Ward)
Země:
USA
Rok výroby:
2010
Popis:
Film vypráví skutečný příběh o nepravděpodobné cestě Mickyho Warda za boxerským titulem v kategorii velterovy váhy. V jeho rockyovské cestě jej vedl nevlastní bratr Dicky, bývalý šampión, který kdysi úspěšnou kariéru vyměnil za drogy a kriminální činnost. Touha porazit soupeře v ringu se mění i v boj za rodinu a vlastní hrdost.
Hodnocení:
78 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski