Sledovat Eddie online

Přehrajte si Eddie online. Sledujte ihned po odvysílání kompletní záznamy sportovních zápasů i z prémiových TV stanic. Nebo byste si raději užívali sport naživo? Pak si objednejte Lepší.TV s nabídkou 100 TV stanic a řadou skvělých funkcí jako je nahrávání, zpětné zhlédnutí nebo přetáčení. Fanděte s Lepší.TV již od 189 Kč měsíčně!
Sleduj online komedie Eddie na !
  Trailer k pořadu Eddie   Sledovat Eddie online
Žánr:
komedie
Režie:
Steve Rash
Hrají a postavy:
Whoopi Goldbergová (Edwina 'Eddie' Franklin), Frank Langella (Wild Bill Burgess), Dennis Farina (Coach John Bailey), Richard Jenkins (Carl Zimmer), Lisa Ann Walterová (Claudine), John Benjamin Hickey (Joe Nader)
Země:
USA
Rok výroby:
1996
Popis:
Komedie s hvězdným obsazením vypráví příběh Edwiny, přezdívané Eddie, která ovdověla a jejíž jedinou životní radostí se stává basketbal. Ve volném čase začne trénovat jeden streetballový tým, a když hraje její oblíbené basketbalové družstvo New York Knicks, nepropásne Eddie ani jediný zápas. To jí ale moc radosti nepřináší, neboť její oblíbenci nehrají dobře. V té době také tým mění majitele, kterým se stane extravagantní Texasan. Ten se tak ale rozhodl spíše kvůli penězům než kvůli sportu...
Hodnocení:
53 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 100 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski