Sledovat Dobrý tramp Bernášek online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Dobrý tramp Bernášek
  Trailer k pořadu Dobrý tramp Bernášek   Sledovat 1524 filmů a 121 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
Karel Lamač
Hrají a postavy:
Karel Lamač (Alois Bernásek), Ella Nollová (Marie Novotná), Jiřina Steimarová (Jirinka Novotná), Lilian Bergoová, Fred Bulín (Sportovec Karel), Gustav Čech
Země:
Československo
Rok výroby:
1933
Popis:
Česká filmová komedie o trampech, hausbótu, nepraktickém úředníčkovi a pochopitelně lásce, která dokáže divy.

Zatímco ostatní Pražané se každý víkend hrnou k vodě a do lesů, snaživý, ale zcela nepraktický a nesmělý úředníček Alois Bernášek, který bydlí v podnájmu u vdovy Novotné, věnuje volné chvíle čtení služebních předpisů. A tak je ironií, že právě on vyhraje v soutěži hausbót. Paní Novotná má energickou podnikavou dceru Jiřinu, která je nadšenou vyznavačkou trampingu a Bernášek ji tajně miluje. Aby ji získal, rozhodne se stát rovněž trampem a jednoho víkendu odjede ke své lodi. O svou výhru však musí svést tuhý boj, protože hausbót obsadili divocí trampové. Láska však dokáže divy a tak se z Bernáška, plachého a nepraktického mládence, stává udatný muž, který nad trampy zvítězí, Jiřince lásku vyzná a všechno dobře dopadne.
Hodnocení:
65 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski