Sledovat Dita Saxová online

Přehrajte si Dita Saxová online. Sledujte ihned po odvysílání kompletní záznamy sportovních zápasů i z prémiových TV stanic. Nebo byste si raději užívali sport naživo? Pak si objednejte Lepší.TV s nabídkou 98 TV stanic a řadou skvělých funkcí jako je nahrávání, zpětné zhlédnutí nebo přetáčení. Fanděte s Lepší.TV již od 189 Kč měsíčně!
Sleduj online drama Dita Saxová na CS Film!
  Trailer k pořadu Dita Saxová   Sledovat Dita Saxová online
Žánr:
drama
Režie:
Antonín Moskalyk
Hrají a postavy:
Krystyna Mikolajewská (Dita Saxova), Bohuš Záhorský (profesor Munk), Karel Höger (Gottlob), Martin Růžek (doktor Fritz), Noemi Sixtová (Tonička), Jaroslava Obermaierová (číšnice Líza)
Země:
Československo
Rok výroby:
1968
Popis:
Je jaro roku 1947. Židovská náboženská obec v Praze zřídila penzionát pro židovské dívky, které se vrátily z koncentračních táborů. Krásná 18tiletá Dita prožila léta v hrůze a na pokraji každodenní smrti a nyní se vrací do života. Očekává od něj teplo a lásku. Život jí ale vítá se svou tvrdostí, proti které je třeba bojovat. Dita to ale neumí. Když nenachází na tomto světě lásku, život pro ní ztrácí smysl. . .
Hodnocení:
72 %
Sledujte na:
CS Film CS Film Archív a všechna videa pořadů televize CS Film online

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski