Sledovat Con Air: Lot skazańców online

Přehrajte si Con Air: Lot skazańców online. Sledujte ihned po odvysílání kompletní záznamy sportovních zápasů i z prémiových TV stanic. Nebo byste si raději užívali sport naživo? Pak si objednejte Lepší.TV s nabídkou 103 TV stanic a řadou skvělých funkcí jako je nahrávání, zpětné zhlédnutí nebo přetáčení. Fanděte s Lepší.TV již od 189 Kč měsíčně!
Sleduj online Akční, Thriller Con Air: Lot skazańców na !
  Trailer k pořadu Con Air: Lot skazańców   Sledovat Con Air: Lot skazańców online
Žánr:
Akční, Thriller
Režie:
Simon West
Hrají a postavy:
Nicolas Cage (Cameron Poe), Colm Meaney, John Cusack (U.S. Marshal Vince Larkin), Mykelti Williamson (Baby-O O'Dell), Nick Chinlund (William Bedford), John Malkovich (Cyrus Grissom)
Země:
USA
Rok výroby:
1997
Popis:
Už na zemi byli smrtelně nebezpeční. A teď dostali křídla ! Nicolas Cage v akční podívané.

Prožijete ten nejnebezpečnější let, o jakém se vám nezdálo ani v nejděsivějším snu. Průzkumník americké armády Cameron Poe, odsouzený na osm let za úmyslné zabití, se těší na shledání se svojí manželkou a dcerkou, která se narodila až po jeho zatčení. V den svého propuštění na svobodu se ocitne ve vězeňském letounu spolu s nejhoršími zločinci. Ti se pod vedením inteligentního, leč psychopatického vraha Grissoma, přezdívaného Cyrus Virus pokusí o hromadný útěk. Cameron, považovaný trestanci za spojence, je jediným mužem na palubě, který může akci zabránit. Podaří se mu navázat spojení s policistou Larkinem, ale souboj s vyvrheli toho nejhrubšího zrna musí podstoupit jen on sám!
Hodnocení:
70 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski