Sledovat Con Air: Lot skazańców online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Con Air: Lot skazańców
  Trailer k pořadu Con Air: Lot skazańców   Sledovat 1292 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Thriller
Režie:
Simon West
Hrají a postavy:
Nicolas Cage (Cameron Poe), Colm Meaney, John Cusack (U.S. Marshal Vince Larkin), Mykelti Williamson (Baby-O O'Dell), Nick Chinlund (William Bedford), John Malkovich (Cyrus Grissom)
Země:
USA
Rok výroby:
1997
Popis:
Už na zemi byli smrtelně nebezpeční. A teď dostali křídla ! Nicolas Cage v akční podívané.

Prožijete ten nejnebezpečnější let, o jakém se vám nezdálo ani v nejděsivějším snu. Průzkumník americké armády Cameron Poe, odsouzený na osm let za úmyslné zabití, se těší na shledání se svojí manželkou a dcerkou, která se narodila až po jeho zatčení. V den svého propuštění na svobodu se ocitne ve vězeňském letounu spolu s nejhoršími zločinci. Ti se pod vedením inteligentního, leč psychopatického vraha Grissoma, přezdívaného Cyrus Virus pokusí o hromadný útěk. Cameron, považovaný trestanci za spojence, je jediným mužem na palubě, který může akci zabránit. Podaří se mu navázat spojení s policistou Larkinem, ale souboj s vyvrheli toho nejhrubšího zrna musí podstoupit jen on sám!
Hodnocení:
70 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski