Sledovat Auta online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Auta
  Trailer k pořadu Auta   Sledovat 1536 filmů a 121 stanic bez závazků
Žánr:
Animovaný, Komedie, Mysteriózní, Rodinný, Dětem, Sport
Režie:
John Lasseter, Joe Ranft
Hrají a postavy:
Richard Krajčo (Blesk McQueen - hlas), Owen Wilson (Lightning McQueen), Kateřina Brožová (Sally - hlas), Paul Newman (Doc Hudson), Bonnie Huntová (Sally Carrera), Vladimír Brabec (Ramone - hlas)
Země:
USA
Rok výroby:
2006
Popis:
Život je cesta, užívej si cesty!

Když se začínající, avšak velmi ambiciózní závodní auto Blesk McQueen během cesty na velkolepý šampionát Zlatý píst neočekávaně zatoulá do ospalé Kardanové lhoty u Silnice 66, naučí se, že opravdová radost ze života se neskrývá za cílovou rovinkou, ale na cestě k ní. Auta ze lhoty, s nimiž se v průběhu svého putování napříč Amerikou seznámí, mu ukáží, že na světě existují i důležitější věci než trofeje, sláva a sponzoři.
Hodnocení:
73 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski