Sledovat Archiv Z: J & J Pospíšilové online

Přehrajte si Archiv Z: J & J Pospíšilové online. Sledujte ihned po odvysílání kompletní záznamy sportovních zápasů i z prémiových TV stanic. Nebo byste si raději užívali sport naživo? Pak si objednejte Lepší.TV s nabídkou 117 TV stanic a řadou skvělých funkcí jako je nahrávání, zpětné zhlédnutí nebo přetáčení. Fanděte s Lepší.TV již od 189 Kč měsíčně!
Archiv Z: J & J Pospíšilové
  Sledovat Archiv Z: J & J Pospíšilové online
Žánr:
Historický, Sport
Rok výroby:
1987
Popis:
Bratři Jindřich a Jan Pospíšilové se po osmnácti titulech mistrů světa v kolové rozhodli rozšířit už tak unikátní sbírku zlatých medailí na 20. Po suverénním vítězství na MS v Herningu 1987 je čekal poslední krok na půdě největších soupeřů v německém Ludwigshafenu. Čtyřicátníci na kolech vzdorovali domácím rivalům, fanouškům a někdy i rozhodčím v nervy drásajících bitvách. Čs. televize zachovala ze série vítězství, jaká nemá v historii sportu obdoby, pouze poslední dva triumfy, s původním komentářem Jiřího Baumruka (1987) a Petra Kmenta (1988). Režijní úpravy v roce 2015 Robert Záruba

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski