Sledovat Archiv Z 2003: Sparta - Slavia online

Přehrajte si Archiv Z 2003: Sparta - Slavia online. Sledujte ihned po odvysílání kompletní záznamy sportovních zápasů i z prémiových TV stanic. Nebo byste si raději užívali sport naživo? Pak si objednejte Lepší.TV s nabídkou 117 TV stanic a řadou skvělých funkcí jako je nahrávání, zpětné zhlédnutí nebo přetáčení. Fanděte s Lepší.TV již od 189 Kč měsíčně!
Archiv Z 2003: Sparta - Slavia
  Sledovat Archiv Z 2003: Sparta - Slavia online
Žánr:
Lední hokej
Popis:
Největší úspěchy českého hokeje jsou spojeny s dovedností vyhrávat utkání na nájezdy. Tato koncovka byla uplatňována v nerozhodných zápasech od počátků play off. Umění nájezdů výrazně ovlivnilo pražské derby v semifinále 2003. Roman Málek si skvělými výkony budoval pověst specialisty na nájezdy, ale právě v této sérii pustil výjimečně 2 z 5 pokusů soupeře. V tomto semifinále se podruhé v play off utkali trenéři, kteří se už brzy měli začít střídat u národního týmu. Alois Hadamczik dělal všechno možné, aby zastavil nájezdovou úspěšnost Slavie Vladimíra Růžičky. Uvidíte rozhodující momenty 3. a 4. zápasu série... Redaktor: Robert Záruba, režijní úprava 2020: Petr Musil
Sledujte na:
ČT4 Sport ČT4 Sport Archív a všechna videa pořadů televize ČT4 Sport online

Seznam epizod

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski