Sledovat Archiv Z 2003: Česko - Rusko online

Přehrajte si Archiv Z 2003: Česko - Rusko online. Sledujte ihned po odvysílání kompletní záznamy sportovních zápasů i z prémiových TV stanic. Nebo byste si raději užívali sport naživo? Pak si objednejte Lepší.TV s nabídkou 119 TV stanic a řadou skvělých funkcí jako je nahrávání, zpětné zhlédnutí nebo přetáčení. Fanděte s Lepší.TV již od 189 Kč měsíčně!
Archiv Z 2003: Česko - Rusko
  Sledovat Archiv Z 2003: Česko - Rusko online
Žánr:
Lední hokej
Popis:
Rok po olympijské sezoně, v níž Rusové vyřadili český tým ve čtvrtfinále ZOH i MS, přišel čas na odvetu. Mužstvo připravené Slavomírem Lenerem a vedené na ledě Martinem Strakou, Robertech Reichlem a Tomášem Kaberlem, prošlo turnajem se ztrátou jediného bodu za remízu se Slovenskem. Rusko mělo ve skupině problémy, prohrálo 3 zápasy v řadě. Vedle Pavla Dacjuka se ale v 1. útoku předváděl debutant MS a nejlepší střelec týmu - dvacetiletý Ilja Kovalčuk... Čtvrtfinále MS 2003 komentovali z Turku Robert Záruba a Martin Hosták

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski