Sledovat Archiv Z 2002: Zlín - Znojmo online

Přehrajte si Archiv Z 2002: Zlín - Znojmo online. Sledujte ihned po odvysílání kompletní záznamy sportovních zápasů i z prémiových TV stanic. Nebo byste si raději užívali sport naživo? Pak si objednejte Lepší.TV s nabídkou 117 TV stanic a řadou skvělých funkcí jako je nahrávání, zpětné zhlédnutí nebo přetáčení. Fanděte s Lepší.TV již od 189 Kč měsíčně!
Archiv Z 2002: Zlín - Znojmo
  Sledovat Archiv Z 2002: Zlín - Znojmo online
Žánr:
Lední hokej
Popis:
Čtvrtfinále Zlín-Znojmo překonalo svou dramatičností a překvapivými obraty všechny další série play off 2002. Počtvrté v historii rozhodlo sedmé utkání, ale způsobem, jaký do té doby neměl obdoby. Výsledky zápasů, které pro svou nevyzpytatelnost dostaly televizní přívlastek "série Z", ovlivňovali 4 ze 7 nejproduktivnějších hráčů sezony. Znojemští Orli vedení dvojicí Pucher-Uram, vedli už 3-1 na zápasy. Zlín s Petrem Čajánkem a Petrem Leškou se pokusil o jeden z největších obratů v historii play off.... Redaktor: Robert Záruba, režijní úprava 2020: Petr Musil
Sledujte na:
ČT4 Sport ČT4 Sport Archív a všechna videa pořadů televize ČT4 Sport online

Seznam epizod

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski