Sledovat Archiv Z 2002: Česko - Kanada online

Přehrajte si Archiv Z 2002: Česko - Kanada online. Sledujte ihned po odvysílání kompletní záznamy sportovních zápasů i z prémiových TV stanic. Nebo byste si raději užívali sport naživo? Pak si objednejte Lepší.TV s nabídkou 119 TV stanic a řadou skvělých funkcí jako je nahrávání, zpětné zhlédnutí nebo přetáčení. Fanděte s Lepší.TV již od 189 Kč měsíčně!
Archiv Z 2002: Česko - Kanada
  Sledovat Archiv Z 2002: Česko - Kanada online
Žánr:
Lední hokej
Popis:
Jaromír Jágr se po 8 letech vrátil na MS, aby zkusil prodloužit "Zlatý hattrick" národního týmu. Poprvé a naposled při svých 10 startech na šampionátu vedl český tým jako kapitán. Bodoval v 5 zápasech turnaje, které Češi vyhráli a v sérii hodlal pokračovat i v posledním utkání v osmifinálové skupině proti Kanadě. V letech 1996 až 2001 dosáhli naši hokejisté největších úspěchů v historii. V tomto období pravidelně přehrávali kanadské výběry na velkých světových turnajích. Boj o 1. místo v osmifinálové skupině MS 2002 komentovali z Jönköpingu Robert Záruba a Martin Hosták

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski