Sledovat Archiv Z 2001: Česko - Švédsko online

Přehrajte si Archiv Z 2001: Česko - Švédsko online. Sledujte ihned po odvysílání kompletní záznamy sportovních zápasů i z prémiových TV stanic. Nebo byste si raději užívali sport naživo? Pak si objednejte Lepší.TV s nabídkou 116 TV stanic a řadou skvělých funkcí jako je nahrávání, zpětné zhlédnutí nebo přetáčení. Fanděte s Lepší.TV již od 189 Kč měsíčně!
Archiv Z 2001: Česko - Švédsko
  Sledovat Archiv Z 2001: Česko - Švédsko online
Žánr:
Lední hokej
Popis:
Jeden z nejnáročnějších zápasů ve zlaté éře českého hokeje s výbornými Švédy a úmorném vedru arény v Hannoveru. Česko a Švédsko se ve zlatém období utkaly 5x v semifinále, z toho 4x se na vítězný gól čekalo do prodloužení nebo nájezdů. Švédové, které 22 hodin před začátkem semifinále posílil legendární Mats Sundin, měli ve druhé třetině drtivý tlak. Milan Hnilička předvedl další mimořádný výkon. Trenéři Josef Augusta a Vladimír Martinec v těžké situaci provedli jedinou úpravu v sestavě, která měla zásadní vliv na rozhodující momenty utkání. Semifinále MS 2001 komentovali z Hannoveru Petr Vichnar a Martin Hosták, působící poprvé na velkém turnaji v roli experta-komentátora

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski