Sledovat Archiv Z 2001: Česko - Finsko online

Přehrajte si Archiv Z 2001: Česko - Finsko online. Sledujte ihned po odvysílání kompletní záznamy sportovních zápasů i z prémiových TV stanic. Nebo byste si raději užívali sport naživo? Pak si objednejte Lepší.TV s nabídkou 119 TV stanic a řadou skvělých funkcí jako je nahrávání, zpětné zhlédnutí nebo přetáčení. Fanděte s Lepší.TV již od 189 Kč měsíčně!
Archiv Z 2001: Česko - Finsko
  Sledovat Archiv Z 2001: Česko - Finsko online
Žánr:
Lední hokej
Popis:
Český národní tým chtěl na přelomu tisíciletí přidat do zlatého období ještě jeden triumf. Po vítězstvích na MS 1999 a 2000 postoupil do finále šampionátu 2001. Mužstvo kolem Roberta Reichla, Milana Hniličky, Jiřího Dopity dokázalo ohromnou vůlí otáčet špatně rozehrané zápasy. Jako poslední překážka v cestě za zlatým hattrickem stáli hokejisté Finska, jediný soupeř, který v tomto období dokázal Čechy porážet v zápasech velkých světových turnajů... Finále MS 2001 komentovali z Hannoveru Robert Záruba a Martin Hosták

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski