Sledovat Archiv Z 1999: Vsetín - Zlín online

Přehrajte si Archiv Z 1999: Vsetín - Zlín online. Sledujte ihned po odvysílání kompletní záznamy sportovních zápasů i z prémiových TV stanic. Nebo byste si raději užívali sport naživo? Pak si objednejte Lepší.TV s nabídkou 117 TV stanic a řadou skvělých funkcí jako je nahrávání, zpětné zhlédnutí nebo přetáčení. Fanděte s Lepší.TV již od 189 Kč měsíčně!
Archiv Z 1999: Vsetín - Zlín
  Sledovat Archiv Z 1999: Vsetín - Zlín online
Žánr:
Lední hokej
Popis:
Sláva vsetínské hokejové dynastie se zrodila v počátcích českého sportovního podnikání. Malý klub z Valašska vletěl do hokejové extraligy jako zázrak. Jako první nováček vyhrál základní část, finále play off a svůj triumf obhájil ve třech dalších sezonách, což ve vyřazovacím systému žádný jiný tým nedokázal. V roce 1999 si Vsetín zopakoval své první finále s krajovým rivalem ze Zlína - a v honbě za pátým titulem v řadě použil svou novou zbraň - slavnou "Blue line". Zápasy finále 1999 komentovali Robert Záruba, Petr Vichnar a Michal Dusík. Na svou nejlepší sérii v kariéře vzpomíná v Síni slávy Martin Procházka... Režijní úprava 2020: Petr Musil a Charilaos Karadžos
Sledujte na:
ČT4 Sport ČT4 Sport Archív a všechna videa pořadů televize ČT4 Sport online

Seznam epizod

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski