Sledovat Archiv Z 1994: Kladno - Olomouc online

Přehrajte si Archiv Z 1994: Kladno - Olomouc online. Sledujte ihned po odvysílání kompletní záznamy sportovních zápasů i z prémiových TV stanic. Nebo byste si raději užívali sport naživo? Pak si objednejte Lepší.TV s nabídkou 117 TV stanic a řadou skvělých funkcí jako je nahrávání, zpětné zhlédnutí nebo přetáčení. Fanděte s Lepší.TV již od 189 Kč měsíčně!
Archiv Z 1994: Kladno - Olomouc
  Sledovat Archiv Z 1994: Kladno - Olomouc online
Žánr:
Lední hokej
Popis:
První české play off po rozdělení federace nabídlo v roce 1994 velká překvapení, dramatické obraty, hodně nájezdů a největší počet zajímavých sérií. V semifinále Kladno - Olomouc se utkaly dvě základní koncepce stavby mužstva. Kladenští odchovanci proti manažersky sestavenému týmu, který bojoval v zákulisí se stejnou tvrdostí jako na ledě. Favorizované Kladno s Pavlem Paterou nebylo nikdy tak blízko k postupu do finále, vedlo 2-0 na zápasy. V Olomouci se poprvé ukázala síla Jiřího Dopity ve vyřazovacích bitvách. Rozhodující a velmi divoké 5. utkání série v roce 1994 komentovali Robert Záruba a Jiří Lípa. V Síni slávy na něj vzpomínají střelci posledního duelu a soupeři, Josef Zajíc a Zdeněk Eichenmann... Režijní úprava 2020: Petr Musil a Charilaos Karadžos
Sledujte na:
ČT4 Sport ČT4 Sport Archív a všechna videa pořadů televize ČT4 Sport online

Seznam epizod

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski