Sledovat 89 gólů v Chile online

Přehrajte si 89 gólů v Chile online. Sledujte ihned po odvysílání kompletní záznamy sportovních zápasů i z prémiových TV stanic. Nebo byste si raději užívali sport naživo? Pak si objednejte Lepší.TV s nabídkou 96 TV stanic a řadou skvělých funkcí jako je nahrávání, zpětné zhlédnutí nebo přetáčení. Fanděte s Lepší.TV již od 189 Kč měsíčně!
Sleduj online dokument, sport 89 gólů v Chile na !
  Sledovat 89 gólů v Chile online
Žánr:
dokument, sport
Režie:
František Papoušek
Země:
Československo
Rok výroby:
1963
Popis:
Dokumentární film Krátkého filmu o nejúspěšnějším mistrovství světa ve fotbale v československé historii. Československá reprezentace šokovala svět a umístila se na neuvěřitelném druhém místě, když ve finále podlehla celku Brazílie. 7. mistrovství světa ve fotbale se konalo od 30. května do 17. června 1962 ve Chile. Zúčastnilo se jej 16 celků. Finále se hrálo 17. června 1962. Celkem padlo na turnaji 89 branek, což je v průměru 2,8 branky na zápas. Hvězdy mistrovství světa: Garrincha (Brazílie), Viliam Schrojf (Československo), Leonel Sánchez (Chile). Nejlepšími střelci turnaje se se 4 brankami stali Florian Albert Maďarsko, Valentin Ivanov SSSR, Drazen Jerkovič Jugoslávie, Leonel Sanchez Chile, Vavá Brazílie a Garrincha Brazílie.

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.