Sledovat seriál Ziemia Obiecana online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Ziemia Obiecana
  Sledovat 1312 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Náboženství
Popis:
W wyniku intrygi Lei i Samary, Hebrajczycy dowiadują się, że w Gilgal przebywa Kananejka. Aruna i Adara oddają się w ręce sprawiedliwości. Podczas procesu Adara wyznaje, że nie jest matką Aruny. Zostaje uwięziona. Leia i Samara boją się jednak, że prawda o ich planie wyjdzie na jaw. Decydują się otruć Kananejkę. Machir postanawia zerwać relację z Libaną. Planuje podać kobiecie napar, który spowoduje przerwanie ciąży. Tymczasem w Jerychu, Kalesi nakazuje zabicie Sandora i Rachab. Nie udaje im się opuścić miasta. Wpadają na pomysł, by schronić się w kryjówce Lepkich jaszczurek.
Sledujte na:
TV Trwam TV Trwam Archív a všechna videa pořadů televize TV Trwam online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski