Sledovat seriál Zdivočelá země online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Zdivočelá země online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 97 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 650 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online dobrodružný, historický, dobové Zdivočelá země na !
  Sledovat Zdivočelá země online
Žánr:
dobrodružný, historický, dobové
Režie:
Hynek Bočan
Hrají a postavy:
Martin Dejdar (Madera), Jana Hubinská (Ilona), Hana Vagnerová (Ivana), Filip Cíl (Dan), Filip Tomsa (Jira), Jakub Wehrenberg (Jerry)
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2012
Popis:
O dramatických poválečných letech v pohraničním městečku Svatý Štěpán...

Dvacet dílů seriálu vypráví o letech pro naši zemi velmi důležitých a rozhodujících - o dramatickém, politicky i lidsky konfliktním osídlování českého pohraničí v prvních týdnech po osvobození v roce 1945 až po padesátá léta, plná politické zvůle a bezpráví. Příběh, v jehož středu stojí bývalý západní letec Antonín Maděra a parta sotva odrostlých mládenců, je zasazen do našeho pohraničí, do Krušných hor i časů. Sem se totiž vrací z Anglie hlavní hrdina, aby v rodné vsi zapomněl na útrapy i hrůzy války a mohl tu "žít, pracovat a mít rád své bližní", jak sám říká. Že přichází do jiného Svatého Štěpána, než byl ten, který musela jeho rodina v roce 1939 opustit, tušil. Ale to, co ho zde opravdu čeká, nemohl odhadnout ani ve svých nejbujnějších představách.
Hodnocení:
76 %

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 97 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.