Sledovat seriál Zajtrajšie noviny online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Zajtrajšie noviny
  Sledovat 1443 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Pohádka, Fantasy, Thriller
Režie:
Kevin Dowling
Hrají a postavy:
Kyle Chandler (Gary Hobson), Shanesia Davis-Williams (Marissa Clark), Lynsey Bartilsonová (Nikki Kurasek), Brooks Almyová (Robin Fielding), Daniel Roebuck (Michael Fielding), Kate Goehringová (učitel)
Země:
USA
Rok výroby:
1997-2000
Popis:
Co se stane, když budete mít zítřejší noviny... už dnes?

Co byste dělali, kdyby jste s absolutní jistotou věděli, co se stane následujícího dne? Je to nesmysl? Ale co kdyby jste to přeci jenom věděli? A co kdyby jste nějakým zázrakem získali schopnost změnit osud věcí, událostí a možná i vlastní život? Věděli by jste co s tím? To člověk zjistí, až když tu možnost získá.
Hodnocení:
76 %

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski