Sledovat seriál Zajtrajšie noviny online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Zajtrajšie noviny online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 114 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1323 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Zajtrajšie noviny
  Sledovat Zajtrajšie noviny online
Žánr:
Drama, Fantasy, Science Fiction, Thriller
Režie:
Gary Nelson
Hrají a postavy:
Kyle Chandler (Gary Hobson), Shanesia Davis-Williams (Marissa Clark), Tess Harperová (Lois Hobson), Henry Gibson (pan Quigley), Leigh Allyn Bakerová (Kate O'Rourke), James Colby (Kieran O'Rourke)
Země:
USA
Rok výroby:
1997-2000
Popis:
Co se stane, když budete mít zítřejší noviny... už dnes?

Co byste dělali, kdyby jste s absolutní jistotou věděli, co se stane následujícího dne? Je to nesmysl? Ale co kdyby jste to přeci jenom věděli? A co kdyby jste nějakým zázrakem získali schopnost změnit osud věcí, událostí a možná i vlastní život? Věděli by jste co s tím? To člověk zjistí, až když tu možnost získá.
Hodnocení:
76 %
Sledujte na:
STV1 STV1 Archív a všechna videa pořadů televize STV1 online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski