Sledovat seriál Zabójcze umysły online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Zabójcze umysły online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 114 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1310 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Zabójcze umysły
  Sledovat Zabójcze umysły online
Žánr:
Drama, Krimi, Mysteriózní, Thriller
Režie:
Lily Mariyeová, Rosemary Rodriguez, Jan Eliasberg, Jon Cassar, John Badham, Jason Alexander
Hrají a postavy:
Matthew Gray Gubler (doktor Spencer Reid), Kirsten Vangsness (Penelope Garcia), A.J. Cooková (Jennifer 'JJ' Jareau), Thomas Gibson (Aaron 'Hotch' Hotchner), Shemar Moore (Derek Morgan), Joe Mantegna (David Rossi)
Země:
USA, Kanada
Rok výroby:
2005
Popis:
Abys chytil zločince, musíš myslet jako on.

Tento seriál ukazuje jednotlivé zločiny, které vyšetřuje vždy tým detektivů vedený Derekem Morganem, který si ale na pomoc přivolává speciální jednotku z Quantica, (BAU - Behavioral Analysis Unit), která sestavuje myšlenkový profil zločince, a na tomto profilu se potom odhaluje vrah. Tento tým vede akademik Jason Gideon (objevil se zatím v 47 dílech) a jeho pravou rukou je agentka Hotchner (objevila se všech dílech). Oba mají k dispozici moderní techniku, spolupráci s FBi, s policií na místě činu, ale to nejhlavnější spočívá na nich - proniknout do myšlenkového pochodu zločince a pokusit se zabránit v další vraždě.
Hodnocení:
81 %
Sledujte na:
Puls 2 Puls 2 Archív a všechna videa pořadů televize Puls 2 online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski