Sledovat seriál Wolf Hall online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Wolf Hall online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 650 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
  Sledovat Wolf Hall online
Žánr:
drama, historický, dobové, thriller
Režie:
Peter Kosminsky
Hrají:
Richard Dillane (Duke of Suffolk), James Larkin (Master Treasurer Fitzwilliam), Edward Speleers (Edward Seymour), Sarah Crowdenová (Lady Exeter), Bernard Hill (vévoda z Norfolku), Nigel Cooke (Sir Nicholas Carew)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2015
Popis:
Toto oblíbené historické drama popisuje nástup Thomase Cromwella, syna prostého kováře, k moci. Po pádu kardinála Wolseyho se Thomas Cromwell, který byl jeho sekretářem, ocitá ve středu zrad a pletichaření královského dvora Jindřicha VIII. Brzy se stane blízkým poradcem krále, což je ale pozice spojená s velkým nebezpečím.
Hodnocení:
81 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 91 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.