Sledovat seriál Wieczna miłosc II (126) online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Wieczna miłosc II (126) online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 114 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1323 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Seriál Wieczna miłosc II (126)
  Sledovat Wieczna miłosc II (126) online
Žánr:
drama, romantický, thriller
Režie:
Hilal Saral, Ekin Pandir
Hrají a postavy:
Burak Özçivit (Kemal Soydere), Neslihan Atagül (Nihan / ...), Kaan Urgancioglu (Emir / ...), Orhan Güner (Hüseyin / ...), Nese Baykent (Vildan / ...), Zeyno Eracar (Fehime / ...)
Země:
Turecko
Rok výroby:
2015
Popis:
Dcera z bohaté rodiny Nihan se musí vzdát lásky ke Kemalovi syna chudého holiče. Když se po pěti letech znovu setkají, stále se milují, ale Nihan je už vdaná za psychopata Emira. Ten ji k manželství donutil podle manipulací s vraždou, za kterou měl být zodpovědný její bratr - dvojče Ozan. Po návratu Kemala do rodného Istanbulu se začne hluboké citové pnutí uvnitř tohoto partnerského trojúhelníku.
Hodnocení:
62 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski